Świadczenie usług transportowych polegających na wynajmie autokarów, wraz z kierowcą/kierowcami na terenie kraju na potrzeby Centrum Logistycznego Politechniki Gdańskiej
- Data publikacji
- 02.09.2026, 12:20
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wykonaniu umowy
ZAMAWIAJĄCY
Politechnika Gdańska
- Adres
- Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk
- dzp@pg.edu.pl
- WWW zamawiającego
- www.pg.edu.pl
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00418213 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Świadczenie usług transportowych polegających na wynajmie autokarów, wraz z kierowcą/kierowcami na terenie kraju na potrzeby Centrum Logistycznego Politechniki Gdańskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Gdańska
1.2.) Oddział zamawiającego: Centrum Zamówień Publicznych
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001620
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Narutowicza 11/12
1.4.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.4.3.) Kod pocztowy: 80-233
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@pg.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pg.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2a28717-2647-4c13-bd82-870c19cb5e94
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00418213
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Świadczenie usług transportowych polegających na wynajmie autokarów, wraz z kierowcą/kierowcami na terenie kraju na potrzeby Centrum Logistycznego Politechniki Gdańskiej
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych polegających na wynajmie autokarów, wraz z kierowcą/kierowcami na terenie kraju na potrzeby Centrum Logistycznego Politechniki Gdańskiej.
2. Kody wg klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 60172000-4
3. Liczba wyjazdów znajdująca się w formularzu rzeczowo - cenowymi stanowiącym załącznik nr 2 do umowy podana jest w ilościach maksymalnych. Obecnie Zamawiający nie posiada wiedzy do jakich miejscowości i w jakich terminach będą wyjazdy. Usługa transportu ma celu przewożenie studentów oraz pracowników Politechniki Gdańskiej wraz z bagażami osobistymi na zjazdy, konferencje, szkolenia oraz inne wydarzenia, w których będą brali udział.
3.9.) Główny kod CPV: 60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-09
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwem Komunikacji Samochodowej Gdańsk Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy Przedsiębiorstwem Komunikacji Samochodowej Gdańsk Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. 3 Maja 12, 80-802 Gdańsk, 80-802 Gdańsk
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 193102877
4.3.3.) Ulica: ul. 3 Maja 12,
4.3.4.) Miejscowość: Gdańsk
4.3.5.) Kod pocztowy: 80-802
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 179928,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00466757/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 179928,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.