← WSZYSTKIE PRZETARGI
Mazowieckie

świadczenie usług transportowych przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego tj. Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego z podziałem na części.

Data publikacji
26.08.2026, 14:41
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wykonaniu umowy

ZAMAWIAJĄCY

Uniwersytet Warszawski

Adres
Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa
Telefon
+48 (22) 554-10-28
E-mail
zamowieniawb@uw.edu.pl
WWW zamawiającego
https://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408752 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
świadczenie usług transportowych przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego tj. Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego z podziałem na części.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Warszawski

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001258

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Krakowskie Przedmieście 26/28

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 00-927

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.7.) Numer telefonu: +48 (22) 554-10-28

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniawb@uw.edu.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd889c49-0f6d-4ead-b1f1-b6f2ccb2b71f

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408752

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00173862

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

świadczenie usług transportowych przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego tj. Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego z podziałem na części.

Umowa dla części nr 2

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

świadczenie usług transportowych.

3.9.) Główny kod CPV: 60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-16

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Usługi Transportowe Zofia Wisińśka

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 825 196 81 63

4.3.3.) Ulica: Kienkówka 66

4.3.4.) Miejscowość: Stoczek Łukowski

4.3.5.) Kod pocztowy: 21-450

4.3.6.) Województwo: lubelskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 16840,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00221938/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-15

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 16840,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE