Świadczenie usług transportowych w zakresie dowozu uczniów z terenu gminy Goczałkowice-Zdrój do szkół i placówek w roku 2026/2027
- Data publikacji
- 03.09.2026, 11:38
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wyniku postępowania
ZAMAWIAJĄCY
Gmina Goczałkowice-Zdrój
- Adres
- Szkolna 13, 43-230 Goczałkowice-Zdrój
- WWW zamawiającego
- https://www.bip.urzad.goczalkowicezdroj.pl/
- Strona postępowania
- OTWÓRZ STRONĘ →
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00420430 z dnia 2026-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług transportowych w zakresie dowozu uczniów z terenu gminy Goczałkowice-Zdrój do szkół i placówek w roku 2026/2027
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Goczałkowice-Zdrój
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Goczałkowice-Zdrój
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257720
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 13
1.5.2.) Miejscowość: Goczałkowice-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-230
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@goczalkowicezdroj.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.urzad.goczalkowicezdroj.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a16ab132-eb88-4b86-8ff7-cf198649817e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług transportowych w zakresie dowozu uczniów z terenu gminy Goczałkowice-Zdrój do szkół i placówek w roku 2026/20272.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a16ab132-eb88-4b86-8ff7-cf198649817e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00420430
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036713/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Dowóz dzieci do szkół 2026/2027
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344869
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PR.ZP.271.005.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dowozu uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Goczałkowice-Zdrój do:
• Szkoły Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju, ul. Powstańców Śląskich 3
• Zespołu Szkół nr 3 Specjalnych w Pszczynie, ul. Zamenhofa 5,
• Zespołu Szkół nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Nad Białką 1.
Usługi świadczone będą w dniach nauki szkolnej od 1 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do zlecenia dodatkowych kursów w inne dni, po uprzednim powiadomieniu Wykonawcy i uzyskaniu jego akceptacji. Warunki wynagrodzenia za te przewozy będą ustalane indywidualnie na podstawie obowiązujących stawek jednostkowych wskazanych w Umowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 474474,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 571070,68 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 474474,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drobis Tur Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9372576416
7.3.3) Ulica: Jana Pawła II 109
7.3.4) Miejscowość: Hecznarowice
7.3.5) Kod pocztowy: 43-330
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 474474,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-25Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.