← WSZYSTKIE PRZETARGI
Wielkopolskie

Świadczenie usług transportowych w zakresie przewozu uczniów do i ze szkół oraz przedszkola (...) w roku szkolnym 2025/2026

Data publikacji
01.09.2026, 12:35
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wykonaniu umowy

ZAMAWIAJĄCY

GMINA WŁOSZAKOWICE

Adres
ul. Karola Kurpińskiego 29, 64-140 Włoszakowice
E-mail
zamowienia@wloszakowice.pl
WWW zamawiającego
https://platformazakupowa.pl/pn/wloszakowice

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416224 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Świadczenie usług transportowych w zakresie przewozu uczniów do i ze szkół oraz przedszkola (...) w roku szkolnym 2025/2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA WŁOSZAKOWICE

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050698

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Karola Kurpińskiego 29

1.4.2.) Miejscowość: Włoszakowice

1.4.3.) Kod pocztowy: 64-140

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wloszakowice.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/wloszakowice

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f7932ca3-32e0-4c65-bcac-bdea211a25aa

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416224

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00298195

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Świadczenie usług transportowych w zakresie przewozu uczniów do i ze szkół oraz przedszkola (...) w roku szkolnym 2025/2026

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiot zamówienia obejmuje zakup imiennych biletów miesięcznych dla uczniów dojeżdżających z terenu Gminy Włoszakowice do jednostek oświatowych prowadzonych przez Gminę Włoszakowice w celu korzystania z usługi przewozów regularnych osób w krajowym transporcie drogowym w ramach linii regularnych obejmujących miejscowości, z których dojeżdżają uczniowie do placówek oświatowych na terenie Gminy Włoszakowice na podstawie ustalonego harmonogramu dowozów i odwozów, stanowiącego Część III niniejszej SWZ.

Część I – dowóz i odwóz dzieci do Szkoły Podstawowej w Dłużynie, Zespołu Szkół Ogólnokształcących we Włoszakowicach i Przedszkola nr 2 Włoszakowice w celu korzystania z usługi przewozów regularnych osób w krajowym transporcie drogowym w ramach linii regularnych:
a) Szkoła Podstawowa w Dłużynie – rok szkolny 2025/2026 – 85 biletów miesięcznych ulgowych;
b) Zespół Szkół Ogólnokształcących we Włoszakowicach – 29 biletów miesięcznych ulgowych;
c) Przedszkole nr 2 Włoszakowice – 6 biletów miesięcznych ulgowych.

3.9.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Umowa dla części nr 2

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiot zamówienia obejmuje zakup imiennych biletów miesięcznych dla uczniów dojeżdżających z terenu Gminy Włoszakowice do jednostek oświatowych prowadzonych przez Gminę Włoszakowice w celu korzystania z usługi przewozów regularnych osób w krajowym transporcie drogowym w ramach linii regularnych obejmujących miejscowości, z których dojeżdżają uczniowie do placówek oświatowych na terenie Gminy Włoszakowice na podstawie ustalonego harmonogramu dowozów i odwozów, stanowiącego Część III niniejszej SWZ.

2) Cześć II - dowóz i odwóz dzieci do Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki we Jezierzycach Kościelnych i do Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Krzycku Wielkim oraz do oddziału zamiejscowego Przedszkola nr 2 Włoszakowice mieszczącego się w Krzycku Wielkim ul. Szkolna 12, 64-117 Krzycko Wielkie w celu korzystania z usługi przewozów regularnych osób w krajowym transporcie drogowym w ramach linii regularnych:
a) Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Jezierzycach Kościelnych – rok szkolny 2025/2026 – 75 biletów miesięcznych ulgowych;
b) Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Krzycku Wielkim – rok szkolny 2025/2026 – 84 bilety miesięczne ulgowe;
c) Przedszkole nr 2 Włoszakowice – 17 biletów miesięcznych ulgowych.

3.9.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-20

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-06-27

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TOS Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7393969918

4.3.4.) Miejscowość: Świątki nr 44

4.3.5.) Kod pocztowy: 11-008

4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 243600 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00389866/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-27

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 2

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Wzrost liczby uczniów

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

w związku ze wzrostem liczby uczniów korzystających z transportu szkolnego zachodzi konieczność zwiększenia liczby dzieci przewożonych w ramach przedmiotowej Umowy, co jest uzasadnione względami organizacyjnymi, ekonomicznymi oraz koniecznością zapewnienia wszystkim uprawnionym uczniom możliwość korzystania z dowozów szkolnych

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Wzrost liczby uczniów

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

w związku ze wzrostem liczby uczniów korzystających z transportu szkolnego zachodzi konieczność zwiększenia liczby dzieci przewożonych w ramach przedmiotowej Umowy, co jest uzasadnione względami organizacyjnymi, ekonomicznymi oraz koniecznością zapewnienia wszystkim uprawnionym uczniom możliwość korzystania z dowozów szkolnych

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 214890 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE
Świadczenie usług transportowych w zakresie przewozu uczniów do i ze szkół oraz przedszkola (...) w roku szkolnym 2025/2026 | BusPort.pl