← WSZYSTKIE PRZETARGI
Wielkopolskie

Świadczenie usług transportowych wraz z opieką w zakresie dowożenia uczniów do szkół i przedszkoli w Gminie Rzgów w roku szkolnym 2026/2027

Data publikacji
19.08.2026, 10:47
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wyniku postępowania

ZAMAWIAJĄCY

Gmina Rzgów

Adres
Konińska 8, 62-586 Rzgów
E-mail
przetargi@gminarzgow.pl
WWW zamawiającego
www.gminarzgow.pl
Strona postępowania
OTWÓRZ STRONĘ →

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397607 z dnia 2026-08-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług transportowych wraz z opieką w zakresie dowożenia uczniów do szkół i przedszkoli w Gminie Rzgów w roku szkolnym 2026/2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rzgów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019220

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Konińska 8

1.5.2.) Miejscowość: Rzgów

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-586

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminarzgow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminarzgow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://asystent.postepowania.pl/org/gminarzgow/postepowania

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług transportowych wraz z opieką w zakresie dowożenia uczniów do szkół i przedszkoli w Gminie Rzgów w roku szkolnym 2026/2027

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e74367ca-9a4a-4ace-b062-d68426462f2b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397607

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00079824/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Świadczenie usług transportowych wraz z opieką w zakresie dowożenia uczniów do szkół i przedszkola w Gminie Rzgów w roku szkolnym 2026/2027

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290044

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PR.271.3./2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych wraz z opieką w zakresie dowożenia uczniów do szkół i przedszkola w Gminie Rzgów w roku szkolnym 2026/2027.
a) średnia liczba uczniów dziennie – ok. 134 uczniów
b) dni dowozów w roku szkolnym 2026/2027 – ok. 188 dni, (od 01.09.2026 r. do 25.06.2027 r.)
IX- 22 ; X – 22 ; XI –20 ; XII – 16 = razem 80 dni,
I-19; II-10; III-19 ; IV-22 ; V-19 ; VI-19 = razem 108 dni,
c) ilość kilometrów dziennie – ok. 221 km,
d) szacunkowa ilość kilometrów dowozów w dniach nauki szkolnej –
ok. 41.548 km.

Podane ilości nie obejmują dojazdu do miejsca rozpoczęcia kursów oraz zjazdów do miejsca garażowania, za które Zamawiający nie ponosi odpłatności.

Przedstawione powyżej dane zostały ustalone na podstawie informacji podanych przez dyrektorów szkół, na dzień publikacji ogłoszenia o zamówieniu.
Są ilościami szacunkowymi dla potrzeb przeprowadzenia niniejszego postępowania i nie mogą stanowić podstawy do wnoszenia roszczeń przez Wykonawcę co do ilości faktycznie zamówionych przez Zamawiającego usług w toku realizacji umowy. Zamawiający zastrzega, że mogą one ulec zmianie na początku, jak i w trakcie roku szkolnego.
Rozliczenia będą dokonywane w cyklu miesięcznym w następujący sposób:
na podstawie zestawienia przejechanych kilometrów oraz ceny netto - brutto za 1 km.
2. Przedmiotowe zamówienie zostało podzielone na 3 zadania (części):

Zadanie 1: Trasa nr 1 Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej w Grabienicach.
Plac manewrowy Biskupice, Kurów, Błonice, Witnica, Bożatki, Ludwikowo, Wojciechowo, Bobrowo, SP Grabienice
Dowóz na godz. 8:00; Odwóz po skończonych zajęciach – 2 odwozy.
Przewidywana ilość uczniów ok. 48 . Długość trasy ok. 112 km dziennie.

Zadanie 2: Trasa nr 2. Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej w Sławsku.
1. Kowalewek – Struga, Dom Kultury Kowalewek, SP Sławsk
2. Branno – koniec asfaltu, Branno – krzyżówka, SP Sławsk
Dowóz na godz. 8:00; Odwóz po skończonych zajęciach – 2 odwozy po 2 kursy
Przewidywana ilość uczniów ok. 46. Długość trasy ok. 49 km dziennie.

Zadanie 3: Trasa nr 3. Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej w Osieczy.
1. Barłogi, SP Osiecza
2. Zarzew, Zarzewek (2 przystanki), Osiecza Druga, SP Osiecza
Dowóz na godz. 8:00; Odwóz po skończonych zajęciach – 2 odwozy.
Przewidywana ilość uczniów ok. 40. Długość trasy ok. 60 km dziennie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

85312110-3 - Usługi opieki dziennej nad dziećmi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Transport Osobowy Jan Woźniak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6651978974

7.3.4) Miejscowość: Grabienice

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 138969,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-25
2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE