Kujawsko-pomorskie
Świadczenie usług w zakresie dowożenia uczniów do szkół w 2026 roku
- Data publikacji
- 19.08.2026, 14:41
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wyniku postępowania
ZAMAWIAJĄCY
Gmina Zakrzewo
- Adres
- Leśna 1, 87-707 Zakrzewo
- Telefon
- 542720931
- WWW zamawiającego
- www.zakrzewo.com.pl
- Strona postępowania
- OTWÓRZ STRONĘ →
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398789 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług w zakresie dowożenia uczniów do szkół w 2026 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zakrzewo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866465
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Leśna 1
1.5.2.) Miejscowość: Zakrzewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-707
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 542720931
1.5.8.) Numer faksu: 542720346
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugzakrzewo@zakrzewo.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zakrzewo.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-863b043a-3ebb-4b92-a01e-a6ed29e50cc91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług w zakresie dowożenia uczniów do szkół w 2026 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-863b043a-3ebb-4b92-a01e-a6ed29e50cc9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398789
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00029124/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Świadczenie usługi w zakresie dowożenia uczniów do szkół wrzesień-grudzień 2026 roku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00349228
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RO.271.2.11.2026.JB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 166807,84 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I zamówienia – usługa w zakresie dowożenia uczniów do Szkoły Podstawowej im. „Orla Białego” w Sędzinie i Zespołu Szkół w Zakrzewie.Zakres przedmiotu zamówienia – przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie dowożenia uczniów do Szkoły Podstawowej im. „Orla Białego” w Sędzinie i Zespołu Szkół w Zakrzewie, w skład którego wchodzi Szkoła Podstawowa im. „Polski Niepodległej” w Zakrzewie oraz Publiczne Przedszkole "Uśmiech Malucha" w Zakrzewie, z n/w miejscowości z wyznaczonych miejsc przystankowych na następujących trasach:
trasa nr 1:
Gęsin, Wola Bachorna, Bachorza, Kuczkowo, Zakrzewo, Seroczki, Kolonia Serocka.
Średnia dzienna długość trasy – 90 km,
trasa nr 2:
Kuczkowo, Zarębowo, Kobielice, Michałowo, Sędzin.
Średnia dzienna długość trasy – 55 km.
Godziny dowozu uczniów do szkół na w/w trasach w granicach 6:30 - 8:00, odwozu uczniów ze szkół 13:00 – 16:00.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 96976,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie dowożenia oraz uczniów z niepełnosprawnościami do placówki oświatowej w Radziejowie wraz z zapewnieniem opieki, z miejsca zamieszkania, tj. z Gęsina, Kolonii Bodzanowskiej i z Zakrzewa do Radziejowa i ich odwóz po zajęciach lekcyjnych do domu. Średnia dzienna ilość kilometrów wykonanych w celu realizacji zadania wynosi ok. 124 km (od poniedziałku do piątku każdego tygodnia w dni nauki szkolnej, z wyjątkiem świąt, innych dni ustawowo wolnych od pracy, a także przerw w realizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych.4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 69831,84 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 115888,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 115888,75 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 115888,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AUTO-TRANS Ewelina Centkowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 340667376
7.3.4) Miejscowość: Dęby
7.3.5) Kod pocztowy: 88-210
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 115888,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2026-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 56487,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 60151,51 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 56487,46 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PTO Lipnicki Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 366541577
7.3.3) Ulica: Żeromskiego
7.3.4) Miejscowość: Morąg
7.3.5) Kod pocztowy: 14-300
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 56487,46 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2026-12-31Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.