← WSZYSTKIE PRZETARGI
Podkarpackie

„Świadczenie usług w zakresie przewozu uczniów do szkół i przedszkoli w Gminie Zagórz w roku szkolnym 2026/2027”

Data publikacji
27.08.2026, 15:06
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wyniku postępowania

ZAMAWIAJĄCY

GMINA ZAGÓRZ

Adres
ul. 3 Maja 2, 38-540 Zagórz
Telefon
134622062
E-mail
urzad@zagorz.pl
WWW zamawiającego
www.zagorz.pl
Strona postępowania
OTWÓRZ STRONĘ →

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410927 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Świadczenie usług w zakresie przewozu uczniów do szkół i przedszkoli w Gminie Zagórz w roku szkolnym 2026/2027”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZAGÓRZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440778

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 2

1.5.2.) Miejscowość: Zagórz

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-540

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: 134622062

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@zagorz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zagorz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3a16f5ce-1957-431a-8110-f6b9509ee50a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Świadczenie usług w zakresie przewozu uczniów do szkół i przedszkoli w Gminie Zagórz w roku szkolnym 2026/2027”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a16f5ce-1957-431a-8110-f6b9509ee50a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410927

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00081722/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Świadczenie usług w zakresie przewozu uczniów do szkół i przedszkoli na terenie Gminy Zagórz

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345120

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.21.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa dowożenia uczniów do szkół z terenu Gminy Zagórz zgodnie z rozkładem jazdy stanowiącym załącznik Nr 1 do SWZ z wraz z zapewnieniem opieki nad uczniami w okresie od. 01.09.2026r. do 25.06.2027r
2. Łączna liczba uczniów objęta dowozem oraz trasy dowozu i odwozu uczniów są następujące:
Trasa nr 1: Czaszyn (Brzozowiec) – Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Czaszynie (tam i z powrotem), w tym na następujących odcinkach trasy:
1. Czaszyn (Brzozowiec) – Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Czaszynie – 16 uczniów
Trasa nr 2: Kalnica – Tarnawa Dolna (tam i z powrotem), w tym na następujących odcinkach trasy:
1. Kalnica – Szkoła Podstawowa im. gen. Tadeusza Rozwadowskiego w Łukowem – 9 uczniów
2. Średnie Wielkie – Szkoła Podstawowa im. gen. Tadeusza Rozwadowskiego
w Łukowem – 16 uczniów
3. Olchowa – Szkoła Podstawowa im. W. Witosa w Tarnawie Dolnej – 22 uczniów
Trasa nr 3: Mokre– Poraż (tam i z powrotem), w tym na następujących odcinkach trasy
1. Mokre( kopalnia) – Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Porażu – 7 uczniów
2. Poraż (Granice)– Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Porażu – 8 uczniów
Trasa nr 4: Zahutyń – Zahutyń Szkoła Podstawowa im. Władysława Beliny- Prażmowskiego w Zahutyniu (tam i z powrotem), w tym na następujących odcinkach trasy:
1. Zahutyń – Szkoła Podstawowa im. Władysława Beliny-Prażmowskiego w Zahutyniu – 16 uczniów
2. Zahutyń ,,Łany” – Szkoła Podstawowa im. Władysława Beliny-Prażmowskiego w Zahutyniu - 1
Trasa nr 5: miasto Zagórz (tam i z powrotem), w tym na następujących odcinkach trasy
1. Osiedle Wielopole – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Kazimierza w Zagórzu – 21 uczniów
2. Osiedle Zasław – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Kazimierza w Zagórzu – 9 uczniów
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Zagórzu – 7 uczniów
3. Osiedle Dolina – Zespół Szkolno- Przedszkolny w Zagórzu – 1 uczeń
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ.
W zakresie obowiązków Wykonawcy znajduje się między innymi: Zapewnienia osoby uprawnionej zgodnie z art. 39 Ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r – Prawo oświatowe, sprawującej opiekę nad uczniami uprawnionymi do przewozu. Koordynatorem prawidłowego wykonania obowiązków opiekuna jest Wykonawca. Zakres obowiązków Opiekuna:
a) Opiekun sprawuje piecze nad bezpieczeństwem dzieci od czasu przyjęcia dziecka z przystanku autobusowego do chwili przekazania upoważnionemu pracownikowi szkoły lub przedszkola w pomieszczeniu szatni.
b) Opiekun sprawuje piecze nad bezpieczeństwem dzieci od czasu przyjęcia dzieci z pomieszczenia szatni od upoważnionego pracownika szkoły lub przedszkola do trasy na przystanek autobusowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34980000-0 - Bilety przewozowe

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 206150,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 263113,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 206150,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Transportowe „TARZAN” s.c. Kabala, Dymek, Dul, Piszko

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 687 000 17 13

7.3.4) Miejscowość: Tarnawa Dolna

7.3.5) Kod pocztowy: 38-516

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 206150,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE