← WSZYSTKIE PRZETARGI
Kujawsko-pomorskie

Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych o charakterze użyteczności publicznej na terenie Gminy Czernikowo

Data publikacji
27.08.2026, 13:08
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wyniku postępowania

ZAMAWIAJĄCY

Gmina Czernikowo

Adres
Słowackiego 12, 87-640 Czernikowo
E-mail
info@czernikowo.pl
WWW zamawiającego
www.czernikowo.pl
Strona postępowania
OTWÓRZ STRONĘ →

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410381 z dnia 2026-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych o charakterze użyteczności publicznej na terenie Gminy
Czernikowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czernikowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866761

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słowackiego 12

1.5.2.) Miejscowość: Czernikowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-640

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@czernikowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czernikowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-70ddcbfa-47a3-45b0-bfc1-f66ba6b1e134

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych o charakterze użyteczności publicznej na terenie Gminy
Czernikowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70ddcbfa-47a3-45b0-bfc1-f66ba6b1e134

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410381

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00387197

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 13 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 13 ustawy Pzp, Zamawiający może udzielić zamówienia publicznego po negocjacjach tylko z jednym Wykonawcą. Zamawiający planuje udzielić zamówienia pn. Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych o charakterze użyteczności publicznej na terenie Gminy Czernikowo - KPTS S.A. z siedzibą we Włocławku. Gmina Czernikowo wraz z innymi jst będzie sprawować nad spółką KPTS S.A.
kontrolę, która odpowiada kontroli sprawowanej nad własnymi jednostkami. Wszystkie jst posiadać będą łącznie 100% akcji
w kapitale zakładowym Spółki. Spełniony będzie zatem wymóg wspólnej kontroli nad Wyk. oraz brak bezpośr. udziału
kapitału prywatnego. Spełnienie warunku dot. procenta działalności kontrolowanej osoby prawnej dotyczącej wyk. zadań
powierzonych jej przez zamawiających ustalono na podst. wiarygodnej prognozy handlowej. W przyp. niniejszego
zamówienia spełnione są łącznie wszystkie warunki wskazane w art. 214 ust. 1 pkt 13.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IWP.271.1.13.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych o charakterze użyteczności publicznej w gminnych przewozach pasażerskich, dla których organizatorem jest Gmina Czernikowo.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1 do Zaproszenia

4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy Spółka Akcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8883115816

7.3.3) Ulica: Wieniecka 39

7.3.4) Miejscowość: Włocławek

7.3.5) Kod pocztowy: 87-800

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3985316,06 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 28 miesiące

2026-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE