Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej na liniach komunikacyjnych w powiatowych przewozach pasażerskich
- Data publikacji
- 27.08.2026, 15:33
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
ZAMAWIAJĄCY
Powiat Brodnicki
- Adres
- Kamionka 18, 87-300 Brodnica
- Telefon
- 564950800
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411003 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej na liniach komunikacyjnych w powiatowych przewozach pasażerskich
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Brodnicki
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118365
1.4.) Adres zamawiającego:
1.4.1.) Ulica: Kamionka 18
1.4.2.) Miejscowość: Brodnica
1.4.3.) Kod pocztowy: 87-300
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.4.7.) Numer telefonu: 564950800
1.4.8.) Numer faksu: 564950801
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@brodnica.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: starostwo-brodnica.bip.net.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.6.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411003
2.2.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III ZMIANA OGŁOSZENIA
3.1.) Nazwa zmienianego ogłoszenia:
Ogłoszenie o zamiarze zawarcia umowy3.2.) Numer zmienianego ogłoszenia w BZP: 2026/BZP 00386141
3.3.) Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia: 01
3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia:
SEKCJA III – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
3.5. Wartość zamówienia Przed zmianą:
121829,50
Po zmianie:
3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia:
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić:
3.8. Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą:
Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej na liniach komunikacyjnych w powiatowych przewozach pasażerskich, których organizatorem będzie Powiat Brodnicki:
1. Brodnica – Nieżywięć,
2. Brodnica – Brudzawy,
3. Brodnica – Samin – Bartniczka,
4. Bobrowo – Nieżywięć – Brodnica,
5. Brodnica – Kruszyny – Brodnica,
6. Brodnica – Bobrowo – Kruszyny,
7. Nieżywięć – Brodnica.
Termin realizacji zamówienia – 01.09.2026 r. – 31.12.2026 r.
Po zmianie:
Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej na liniach komunikacyjnych w powiatowych przewozach pasażerskich, których organizatorem będzie Powiat Brodnicki:
1. Brodnica – Nieżywięć,
2. Brodnica – Brudzawy,
3. Brodnica – Samin – Bartniczka,
4. Bobrowo – Nieżywięć – Brodnica,
5. Brodnica – Kruszyny – Brodnica,
6. Brodnica – Bobrowo – Kruszyny,
7. Nieżywięć – Brodnica.
Termin realizacji zamówienia – 01.09.2026 r. – 31.12.2027 r.
Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.