Świadczenie usług w zakresie transportu uczniów do szkół podstawowych na terenie Gminy Szydłowo
- Data publikacji
- 01.09.2026, 10:38
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wyniku postępowania
ZAMAWIAJĄCY
Gmina Szydłowo
- Adres
- Mazowiecka 61, 06-516 Szydłowo
- Telefon
- +48236554019
- gmina@szydlowo-maz.pl
- WWW zamawiającego
- https://bip.szydlowo-maz.pl/
- Strona postępowania
- OTWÓRZ STRONĘ →
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415760 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług w zakresie transportu uczniów do szkół podstawowych na terenie Gminy Szydłowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szydłowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378479
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mazowiecka 61
1.5.2.) Miejscowość: Szydłowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-516
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48236554019
1.5.8.) Numer faksu: +48236549328
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@szydlowo-maz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.szydlowo-maz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szydlowo.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług w zakresie transportu uczniów do szkół podstawowych na terenie Gminy Szydłowo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91b70562-b667-4213-9eba-db768a09ef55
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415760
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00021528/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Świadczenie usług w zakresie transportu uczniów do szkół podstawowych na terenie Gminy Szydłowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00379429
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGK.271.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie transportu uczniów do szkół podstawowych zlokalizowanych na terenie Gminy Szydłowo oraz odwóz po zajęciach na
podstawie zakupionych biletów miesięcznych w roku szkolnym 2026-2027.
2. Transport dotyczy następujących szkół:
1) Szkoła Podstawowa im 49 Pułku Piechoty w Szydłowie, ul. Szkolna 2, 06-516 Szydłowo;
2) Szkoła Podstawowa Im. Wojciecha Piechowskiego W Nosarzewie Borowym, Nosarzewo Borowe 34, 06-516 Szydłowo;
3) Szkoła Podstawowa w Dębsku, Dębsk 104, 06-516 Szydłowo.
3. Wykonawca zobowiązany będzie zapewnić transport również w dni, w które uczniowie będą odrabiali dni zwolnione z
nauki.
4. Ogólna liczba dowożonych i odwożonych uczniów w szkołach - 158 - liczba uczniów może ulec zmianie w trakcie
obowiązywania umowy.
5. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia opieki uczniom w czasie transportu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 347600 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 347600 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 347600 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przewozy Fabisiak L. Spółka Komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5691904504
7.3.3) Ulica: Graniczna 8
7.3.4) Miejscowość: Mława
7.3.5) Kod pocztowy: 06-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 347600 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-06-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia: w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.