← WSZYSTKIE PRZETARGI
Pomorskie

Świadczenie usługi dowozu osób z niepełnosprawnością z terenu Miasta Kwidzyna do Placówek Oświatowych wraz z zapewnieniem opieki podczas dowozu w roku szkolnym 2026/2027.

Data publikacji
24.08.2026, 08:23
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wyniku postępowania

ZAMAWIAJĄCY

CENTRUM ADMINISTRACJI SZKÓŁ W KWIDZYNIE

Adres
Warszawska 19, 82-500 Kwidzyn
E-mail
cas@kwidzyn.pl
WWW zamawiającego
https://www.cas-kwidzyn.4bip.pl/index.php?idg=1&id=1&x=0
Strona postępowania
OTWÓRZ STRONĘ →

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00403252 z dnia 2026-08-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi dowozu osób z niepełnosprawnością z terenu Miasta Kwidzyna do Placówek Oświatowych wraz z zapewnieniem opieki podczas dowozu w roku szkolnym 2026/2027.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM ADMINISTRACJI SZKÓŁ W KWIDZYNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365825723

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 19

1.5.2.) Miejscowość: Kwidzyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-500

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cas@kwidzyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.cas-kwidzyn.4bip.pl/index.php?idg=1&id=1&x=0

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/cas_kwidzyn

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usługi dowozu osób z niepełnosprawnością z terenu Miasta Kwidzyna do Placówek Oświatowych wraz z zapewnieniem opieki podczas dowozu w roku szkolnym 2026/2027.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96a7bf8b-c617-43ea-9b4e-5f40cee13bfc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403252

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00151572/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Świadczenie usługi dowozu osób z niepełnosprawnością z terenu Miasta Kwidzyna do Placówek Oświatowych wraz z zapewnieniem opieki podczas dowozu w roku szkolnym 2026/2027.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00323766

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-I.210.7.2026.MS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych polegających na przewozie uczniów
z niepełnosprawnościami zamieszkałych na terenie Miasta Kwidzyna do placówek oświatowych oraz odwozie uczniów po zakończeniu zajęć szkolnych wraz z zapewnieniem opieki podczas przewozu
w okresie wrzesień 2026 – czerwiec 2027 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr A do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 562872,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 676800,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 562872,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OL-LEX Karol Olewiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5811910566

7.3.3) Ulica: Strumykowa 3

7.3.4) Miejscowość: Sadlinki

7.3.5) Kod pocztowy: 82-522

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 562872,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-25
2026-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE