← WSZYSTKIE PRZETARGI
Podkarpackie

Świadczenie usługi kierowcy taborem Zamawiającego i sprzedaż biletów przejazdowych w Miejskiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o

Data publikacji
19.08.2026, 09:07
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wykonaniu umowy

ZAMAWIAJĄCY

Miejska Komunikacja Samochodowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Adres
FREDRY, nr 1 A, 38-400 Krosno
E-mail
malgorzata.pachana@khk.krosno.pl
WWW zamawiającego
http://mks-krosno.pl/

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00397208 z dnia 2026-08-19

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Świadczenie usługi kierowcy taborem Zamawiającego i sprzedaż biletów przejazdowych w Miejskiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Miejska Komunikacja Samochodowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 371175031

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: FREDRY, nr 1 A

1.4.2.) Miejscowość: Krosno

1.4.3.) Kod pocztowy: 38-400

1.4.4.) Województwo: podkarpackie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: malgorzata.pachana@khk.krosno.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://mks-krosno.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2059560-831b-4b02-bf28-d396d1384d59

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00397208

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie sektorowe

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 388 ustawy pkt 2) ppkt d) ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Świadczenie usługi kierowcy taborem Zamawiającego i sprzedaż biletów przejazdowych w Miejskiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o

Umowa dla części nr 4

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kierowcy taborem Zamawiającego oraz sprzedaż biletów przejazdowych. Usługi będą wykonywane poprzez prowadzenie autobusu Zamawiającego w ramach realizacji przez Zamawiającego przewozów pasażerskich w zakresie lokalnego transportu zbiorowego, wykonywanego na obszarze gmin: Krosno,
Chorkówka, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Miejsce Piastowe i Wojaszówka zgodnie z rozkładem jazdy Zamawiającego.

3.9.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-25

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2025-12-01 do 2029-11-30

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Usługi Kierowcy i Sprzedaż Biletów Krzysztof Kwolek

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 686-15-307-19

4.3.3.) Ulica: Zręcińska 144 B

4.3.4.) Miejscowość: Krosno

4.3.5.) Kod pocztowy: 38-400

4.3.6.) Województwo: podkarpackie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 759377,40 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025-OJS230-00790080

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Nie

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 199728,85 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 388 ustawy pkt 2) ppkt d) ustawy - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE