Świadczenie usługi w zakresie dowozu dzieci do szkół na terenie gminy Joniec w r.szk.2026/2027 oraz przewozów okazjonalnych dzieci a także innych przewozów okazjonalnych zleconych przez Zamawiającego
- Data publikacji
- 26.08.2026, 12:12
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wyniku postępowania
ZAMAWIAJĄCY
Gmina Joniec
- Adres
- Joniec 29, 09-131 Joniec
- Telefon
- 236616041
- przetargi@ugjoniec.pl
- WWW zamawiającego
- http://bip.ugjoniec.pl/
- Strona postępowania
- OTWÓRZ STRONĘ →
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407962 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi w zakresie dowozu dzieci do szkół na terenie gminy Joniec w r.szk.2026/2027 oraz przewozów okazjonalnych dzieci a także innych przewozów okazjonalnych zleconych przez Zamawiającego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Joniec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378137
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Joniec 29
1.5.2.) Miejscowość: Joniec
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-131
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 236616041
1.5.8.) Numer faksu: 236616330
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ugjoniec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.ugjoniec.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9384fb0c-5fb3-4f99-845c-cd942c255c1d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administrracja publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usługi w zakresie dowozu dzieci do szkół na terenie gminy Joniec w r.szk.2026/2027 oraz przewozów okazjonalnych dzieci a także innych przewozów okazjonalnych zleconych przez Zamawiającego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9384fb0c-5fb3-4f99-845c-cd942c255c1d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407962
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016304/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Świadczenie usługi w zakresie dowozu dzieci do szkół na terenie gminy Joniec w r.szk.2026/2027 oraz przewozów okazjonalnych dzieci a także innych przewozów okazjonalnych zleconych przez Zamawiającego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00363051
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPI.271.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Świadczenie usługi w zakresie dowozu dzieci do szkół na terenie gminy Joniec w roku szkolnym 2026/2027 oraz przewozów okazjonalnych dzieci a także innych przewozów okazjonalnych zleconych przez Zamawiającego”
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje świadczenie usług w zakresie transportu (dowożenie i rozwożenie) uczniów do:
1) Szkoły Podstawowej im. Bohaterów bitwy nad Wkrą w Jońcu
2) Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jońcu
Ponadto świadczenie usług w zakresie okazjonalnych przewozów dzieci a także innych przewozów okazjonalnych zleconych przez Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 20,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14,56 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DAN-BUD Usługi Ogólnobudowlane Daniel Żmijewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5671796454
7.3.3) Ulica: Polna
7.3.4) Miejscowość: Nowe Miasto
7.3.5) Kod pocztowy: 09-120
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14,56 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-25SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
- przejazd 1 km autobusu:
8,00 zł
- przejazd 1 km busa:
6,30 zł
Oferta z najwyższą ceną:
- przejazd 1 km autobusu:
10,10 zł
- przejazd 1 km busa:
10,75zł
Oferta wybrana:
- przejazd 1 km autobusu:
7,55 zł
- przejazd 1 km busa:
7,01 zł
Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.