← WSZYSTKIE PRZETARGI
Łódzkie

Świadczenie usługi w zakresie dowozu i odwozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Poddębice wraz z opiekunami do szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2025/2026

Data publikacji
20.08.2026, 12:34
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wykonaniu umowy

ZAMAWIAJĄCY

Gmina Poddębice

Adres
Łódzka 17/21, 99-200 Poddębice
Telefon
(43) 678-25-80,
E-mail
gmina@poddebice.pl
WWW zamawiającego
https://poddebice.pl/

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400295 z dnia 2026-08-20

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Świadczenie usługi w zakresie dowozu i odwozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Poddębice wraz z opiekunami do szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2025/2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Poddębice

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934387

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Łódzka 17/21

1.4.2.) Miejscowość: Poddębice

1.4.3.) Kod pocztowy: 99-200

1.4.4.) Województwo: łódzkie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.4.7.) Numer telefonu: (43) 678-25-80,

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@poddebice.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://poddebice.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0db4a592-4ddd-4155-bcce-9c631c05fa35

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400295

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00355622

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Świadczenie usługi w zakresie dowozu i odwozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Poddębice wraz z opiekunami do szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2025/2026

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. ”Świadczenie usługi w zakresie dowozu i odwozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Poddębice wraz z opiekunami do szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2025/2026”.
Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych odbywać się będzie do i z:
- Zespołu szkół Specjalnych im. Stefana Kopcińskiego w Aleksandrowie Łódzkim ul. Franciszkańska 14/16, 95-070 Aleksandrów Łódzki,
- Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy przy Ośrodku Terapeutyczno-Edukacyjnym dla Dzieci i Młodzieży z Aurtyzmem w NAVICULA CENTRUM ul. Cedry 2, 91-129 Łódź,
- Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 6 im. mjr Hieronima Baranowskiego w Łodzi, ul. Dziewanny 24, 91-866 Łódź.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 12 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-27

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

10 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): AUTOKARCZYK

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7691006947

4.3.3.) Ulica: Sędziejowice Kolonia 10E lok. 1

4.3.4.) Miejscowość: Sędziejowice

4.3.5.) Kod pocztowy: 98-160

4.3.6.) Województwo: łódzkie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 191188,48 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00401275/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-26

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 257587,97 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE