Świadczenie w roku szkolnym 2025/2026 usług transportu uczniów i dzieci niepełnosprawnych wraz z zapewnieniem opieki do i z jednostek oświatowych
- Data publikacji
- 21.08.2026, 09:59
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wykonaniu umowy
ZAMAWIAJĄCY
GMINNY ZARZĄD OŚWIATY W BRUSACH
- Adres
- ul. Armii Krajowej 1, 89-632 Brusy
- Telefon
- 523952920
- gzo@brusy.pl
- WWW zamawiającego
- https://gzobrusy.bip.gov.pl/
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401666 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Świadczenie w roku szkolnym 2025/2026 usług transportu uczniów i dzieci niepełnosprawnych wraz z zapewnieniem opieki do i z jednostek oświatowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINNY ZARZĄD OŚWIATY W BRUSACH
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001113261
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Armii Krajowej 1
1.4.2.) Miejscowość: Brusy
1.4.3.) Kod pocztowy: 89-632
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.4.7.) Numer telefonu: 523952920
1.4.8.) Numer faksu: 523952930
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gzo@brusy.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gzobrusy.bip.gov.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-359b87d2-d659-4842-9309-97a708911f8b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401666
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00316794
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Świadczenie w roku szkolnym 2025/2026 usług transportu uczniów i dzieci niepełnosprawnych wraz z zapewnieniem opieki do i z jednostek oświatowych
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest „Świadczenie w roku szkolnym 2025/2026 usług transportu uczniów i dzieci niepełnosprawnych wraz z zapewnieniem opieki do i z jednostek oświatowych” z podziałem na następujące części:
CZĘŚĆ 3
Nazwa i adres jednostki oświatowej, do/z której będą przewożeni uczniowie:
Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Pierszczewie
Pierszczewo 44, 83-316 Gołubie
2. Szczegółowy opis, wielkości i zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr 1 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-18
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-09-01 do 2026-06-264.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): KASZUBSKA FUNDACJA REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH „PODARUJ TROCHĘ SŁOŃCA”
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 191438337
4.3.3.) Ulica: STARKOWA HUTA 35
4.3.4.) Miejscowość: HOPOWO
4.3.5.) Kod pocztowy: 83-312
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 37400,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00408079/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 36400,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.