Transport dzieci/uczniów niepełnosprawnych wraz z zapewnieniem opieki w roku szkolnym 2026/2027
- Data publikacji
- 21.08.2026, 10:53
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wyniku postępowania
ZAMAWIAJĄCY
Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Przedszkoli w Chrzanowie
- Adres
- Aleja Henryka 20, 32-500 Chrzanów
- Telefon
- 32 753 88 74
- zeasip@chrzanow.pl
- WWW zamawiającego
- http://bip.malopolska.pl/zeasipwchrzanowie
- Strona postępowania
- OTWÓRZ STRONĘ →
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401876 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Transport dzieci/uczniów niepełnosprawnych wraz z zapewnieniem opieki
w roku szkolnym 2026/2027
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Przedszkoli w Chrzanowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272747805
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Henryka 20
1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-500
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 32 753 88 74
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zeasip@chrzanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.malopolska.pl/zeasipwchrzanowie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fd394cc2-97e1-472b-8386-a961be40940f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
działalność rachunkowo-księgowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Transport dzieci/uczniów niepełnosprawnych wraz z zapewnieniem opiekiw roku szkolnym 2026/2027
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fd394cc2-97e1-472b-8386-a961be40940f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401876
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00028975/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Transport dzieci/uczniów niepełnosprawnych wraz z zapewnieniem opieki w roku szkolnym 2026-2027
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345191
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DOK.261.1.2026.EC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 530250,51 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Część nr 1: Dowóz dzieci/uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Chrzanów, w tym dziecka poruszającego się na wózku inwalidzkim, do szkoły/ośrodka znajdującego się na terenie Jaworznai z powrotem wraz z zapewnieniem dzieciom/uczniom opieki w czasie dowożenia.
Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi polegającej na przewozie 3 dzieci/uczniów niepełnosprawnych, w tym 1 ucznia poruszającego się na wózku inwalidzkim do/z ośrodka znajdującego się na terenie Jaworzna, wraz
z zapewnieniem opieki w czasie dowożenia. Dowóz realizowany będzie w ciągu 188 dni zajęć dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawczych w okresie od 01.09.2026 r. do końca roku szkolnego, nie dłużej jednak niż do 25.06.2027 r., przy czym liczba dni, w których realizowane będzie zlecenie może ulec zmianie w związku z dopasowaniem przewozów do harmonogramu nauczania, zapewniając obecność dzieci/uczniów w zajęciach w pełnym zakresie
z wyłączeniem dni wolnych od zajęć.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 99319,70 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Chrzanów w tym uczniów poruszających się na wózkach inwalidzkich do szkoły/ ośrodka znajdującego się na terenie Gminy Chrzanów oraz Trzebinii z powrotem wraz z zapewnieniem uczniom opieki w czasie dowożenia.
Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi polegającej na przewozie 6 uczniów niepełnosprawnych, w tym 3 uczniów poruszających się na wózkach inwalidzkich do/ze szkoły/ośrodka wraz z zapewnieniem opieki w czasie dowożenia. Dowóz do szkoły/ośrodka realizowany będzie w ciągu 188 dni zajęć dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawczych w okresie od 01.09.2026 r. do końca roku szkolnego, nie dłużej jednak niż do 25.06.2027 r., przy czym liczba dni,
w których realizowane będzie zlecenie może ulec zmianie w związku
z dopasowaniem przewozów do harmonogramu nauczania, zapewniając obecność uczniów w zajęciach w pełnym zakresie z wyłączeniem dni wolnych od zajęć.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 103166,74 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 3: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Chrzanów do szkoły/ośrodka znajdującego się na terenie Gminy Chrzanów i z powrotem wraz z zapewnieniem uczniom/dzieciom opiekiw czasie dowożenia.
Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi polegającej na przewozie 12 uczniów niepełnosprawnych do szkoły/ośrodka wraz z zapewnieniem opieki
w czasie dowożenia. Dowóz do szkoły/ośrodka realizowany będzie w ciągu 188 dni zajęć dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawczych w okresie od 01.09.2026 r. do końca roku szkolnego, nie dłużej jednak niż do 25.06.2027 r., przy czym liczba dni, w których realizowane będzie zlecenie może ulec zmianie w związku z dopasowaniem przewozów do harmonogramu nauczania, zapewniając obecność dzieci/uczniów w zajęciach w pełnym zakresie z wyłączeniem dni wolnych od zajęć.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 109889,48 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 4: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Chrzanów do szkoły znajdującej się na terenie Krakowa i z powrotem wraz z zapewnieniem uczniom opieki w czasie dowożenia.Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi od dnia 01.09.2026 r. do końca roku szkolnego, nie dłużej jednak niż do 25.06.2027 r. polegającej na przewozie 2 uczniów niepełnosprawnych w wieku: 17, 11 lat spod miejsca zamieszkania.
Dowóz ucznia 1 będzie odbywał się 86 razy, gdzie liczba przejazdów może ulec zmianie w związku z dopasowaniem przewozów do harmonogramu czasu nauczania, zapewniając obecność ucznia w zajęciach w pełnym zakresie
z wyłączeniem dni wolnych od zajęć.
Dowóz cznia 2 realizowany będzie w ciągu 188 dni zajęć dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawczych, przy czym liczba dni, w których realizowane będzie zlecenie może ulec zmianie w związku z dopasowaniem przewozów do harmonogramu nauczania, zapewniając obecność ucznia w zajęciach w pełnym zakresie z wyłączeniem dni wolnych od zajęć (świetlica czynna od godz. 7 do godz. 16.00).
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 116631,37 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 5: Dowóz ucznia niepełnosprawnego zamieszkałego na terenie Gminy Chrzanów do szkoły znajdującej się na terenie Dąbrowy Górniczej i z powrotem wraz z zapewnieniem uczniowi opieki w czasie dowożenia.Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi polegającej na przewozie 1 ucznia niepełnosprawnego w wieku 20 lat, spod miejsca zamieszkania osoby przewożonej do Grupy Rewalidacyjno-Wychowawczej w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej, ul. Swobodna 59 i z powrotem wraz z zapewnieniem opieki w czasie dowożenia.
Dowóz realizowany będzie w ciągu 188 dni zajęć dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawczych w okresie od 01.09.2026 r. do końca roku szkolnego, nie dłużej jednak niż do 25.06.2027 r., przy czym liczba dni, w których realizowane będzie zlecenie może ulec zmianie w związku z dopasowaniem przewozów do harmonogramu nauczania, zapewniając obecność ucznia w zajęciach w pełnym zakresie z wyłączeniem dni wolnych od zajęć.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 101243,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 67680,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 129720,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 78772,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Faron Mirosław Usługi Transportowe
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6321010844
7.3.4) Miejscowość: Jaworzno
7.3.5) Kod pocztowy: 43-600
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 78772,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-258.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 95880,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 129720,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 101520,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI TRANSPORTOWE JAWTRANS JACEK JAZOWSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 241210618
7.3.4) Miejscowość: Jaworzno
7.3.5) Kod pocztowy: 43-600
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 101520,00 EUR
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-258.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 90240,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 178600,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 106972,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Muscar Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 389178357
7.3.4) Miejscowość: Brzeszcze
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 106972,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-258.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 71440,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 163720,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 71440,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Muscar Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 389178357
7.3.4) Miejscowość: Brzeszcze
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 71440,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-258.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 77080,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 127840,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 78772,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Faron Mirosław Usługi Transportowe
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6321010844
7.3.4) Miejscowość: Jaworzno
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 78772,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-258.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.