Pomorskie
Usługa dowozu dzieci i młodzieży szkolnej z terenu gminy Wicko do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027 realizowaną w oparciu o wykupione przez Zamawiającego imienne bilety miesięczne
- Data publikacji
- 03.09.2026, 13:10
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wyniku postępowania
ZAMAWIAJĄCY
Gmina Wicko
- Adres
- Słupska 9, 84-352 Wicko
- ug@wicko.pl
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00420925 z dnia 2026-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa dowozu dzieci i młodzieży szkolnej z terenu gminy Wicko do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027 realizowaną w oparciu o wykupione przez Zamawiającego imienne bilety miesięczne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wicko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979772
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słupska 9
1.5.2.) Miejscowość: Wicko
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-352
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@wicko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.wicko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa dowozu dzieci i młodzieży szkolnej z terenu gminy Wicko do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027 realizowaną w oparciu o wykupione przez Zamawiającego imienne bilety miesięczne2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-40985ad8-1aae-4250-a433-11cdd18be426
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00420925
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033506/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Usługa dowozu dzieci i młodzieży szkolnej z terenu gminy Wicko do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027 realizowaną w oparciu o wykupione przez Zamawiającego imienne bilety miesięczne”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SG.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I CZĘŚĆ- trasa nr 1
Dowóz i odwóz uczniów z miejscowości Żarnowska do Szkoły Podstawowej oraz oddziału przed-szkolnego w Szczenurzy, SP w Szczenurzy, ul. Szkolna 2, 84-360 Łeba.
Przewidywana orientacyjna dzienna liczba kilometrów: 28 km.
Przewidywana liczba uczniów - 30 w tym:
- m. Żarnowska: 28 biletów ulgowych i 2 bilety pełnopłatne
- trasa nr 2
Dowóz i odwóz uczniów z miejscowości Nowęcin do Szkoły Podstawowej oraz oddziału przed-szkolnego w Szczenurzy, SP w Szczenurzy, ul. Szkolna 2, 84-360 Łeba.
Przewidywana orientacyjna dzienna liczba kilometrów: 14 km.
Przewidywana liczba uczniów - 16 w tym:
- m. Nowęcin: 16 biletów ulgowych
- trasa nr 3
Dowóz i odwóz uczniów z miejscowości Steknica, Łebieniec do Szkoły Podstawowej oraz oddziału przedszkolnego w Szczenurzy, SP w Szczenurzy, ul. Szkolna 2, 84-360 Łeba.
Przewidywana orientacyjna dzienna liczba kilometrów: 11 km.
Przewidywana liczba uczniów – 29 w tym:
- m. Stęknica: 4 bilety ulgowe
- m. Łebieniec: 25 bilety ulgowe
- trasa nr 4
Dowóz i odwóz uczniów z miejscowości Ulinia, Sarbsk, Dymnica, Szczenurze do Szkoły Podstawo-wej oraz oddziału przedszkolnego w Szczenurzy, SP w Szczenurzy, ul. Szkolna 2, 84-360 Łeba.
Przewidywana orientacyjna dzienna liczba kilometrów: 24 km.
Przewidywana liczba uczniów – 21 w tym:
- m. Ulinia: 4 bilety ulgowe
- m. Sarbsk: 8 biletów ulgowych
- m. Dymnica: 1 bilety ulgowe
- m. Szczenurze: 7 ulgowych i 1 bilet pełnopłatny
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 205078,32 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
II CZĘŚĆ-trasa nr 5
Dowóz i odwóz uczniów z miejscowości Wrzeście, Wrzeście Stacja, Wrześcienko, Charbrowo Młyn (ul. Młyńska), Skarszewo, Poraj, Górka do Szkoły Podstawowej w Wicku, ul. Parkowa 4 oraz Przedszkola w Wicku, Wicko, ul. Słupska 11 i Przedszkola w Charbrowie, Charbrowo, ul. Łebska 9.
Przewidywana orientacyjna dzienna liczba kilometrów: 76 km.
Przewidywana liczba uczniów -57 w tym :
- m. Wrzeście : 21 biletów ulgowych
- m. Wrzeście Stacja: 1 bilet ulgowy
- m. Wrześcienko: 13 biletów ulgowych
- m. Skarszewo – 11 biletów ulgowych i 3 bilety pełnopłatne
- m. Poraj – 3 bilety ulgowe
- m. Górka – 5 biletów ulgowych.
- trasa nr 6
Dowóz i odwóz uczniów z miejscowości Wicko, Krakulice, Podroże, Charbrowo, Gęś, Białogarda do Szkoły Podstawowej w Wicku, ul. Parkowa 4 oraz Przedszkola w Wicku, Wicko, ul. Słupska 11 i Przedszkola w Charbrowie, Charbrowo, ul. Łebska 9.
Przewidywana orientacyjna dzienna liczba kilometrów : 62 km.
Przewidywana liczba uczniów - 106 w tym :
- m. Krakulice - 16 biletów ulgowych
- m. Podroże - 4 biletów ulgowych
- m. Charbrowo - 50 biletów ulgowych
- m. Gęś – 11 biletów ulgowych i 1 bilety pełnopłatne
- m. Białogarda – 24 bilety ulgowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 149778,12 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
III CZĘŚĆ- trasa nr 7
Dowóz i odwóz uczniów z miejscowości Strzeszewo, Wojciechowo, Gąska, Bargędzino, Roszczy-ce, Zdrzewno, Kopaniewo, Komaszewo, Nieznachowo do Szkoły Podstawowej oraz oddziału przedszkolnego w Maszewku, Maszewko 7.
Przewidywana orientacyjna dzienna liczba kilometrów: ok 100 km.
Przewidywana liczba uczniów – 72 w tym :
- m. Zdrzewno : 3 bilety ulgowe
- m. Kopaniewo : 3 bilety ulgowe
- m. Strzeszewo : 28 biletów ulgowych
- m. Wojciechowo : 6 biletów ulgowych
- m. Roszczyce : 25 biletów ulgowych
- m. Bargędzino : 7 biletów ulgowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 85190,40 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 186,66 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 186,66 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 186,66 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bosman Michał Frankowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8411686807
7.3.3) Ulica: Wrzeście 53
7.3.4) Miejscowość: Wrzeście 53
7.3.5) Kod pocztowy: 84-352
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-09-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 205078,32 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-25Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 80,79 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 101,49 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 80,79 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Prywatny Transport Autobusowy Marian Kaczmarek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5891042059
7.3.4) Miejscowość: Somonino
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-09-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 149778,12 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-25Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 106,49 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 116,79 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 106,49 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Prywatny Transport Autobusowy Marian Kaczmarek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5891042059
7.3.4) Miejscowość: Somonino
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-09-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 85190,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-25Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.