Usługa zakupu biletów miesięcznych dla uczniów/wychowanków ZSP
- Data publikacji
- 26.08.2026, 11:03
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wykonaniu umowy
ZAMAWIAJĄCY
GMINA NOWA BRZEŹNICA
- Adres
- ul. Kościuszki 103, 98-331 Nowa Brzeźnica
- urzad@nowabrzeznica.pl
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407674 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługa zakupu biletów miesięcznych dla uczniów/wychowanków ZSP
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWA BRZEŹNICA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398669
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Kościuszki 103
1.4.2.) Miejscowość: Nowa Brzeźnica
1.4.3.) Kod pocztowy: 98-331
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@nowabrzeznica.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: nowabrzeznica.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6dc0104d-1511-4094-b519-0903ca9dc4de
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407674
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00355038
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Usługa zakupu biletów miesięcznych dla uczniów/wychowanków ZSP
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Usługa zakupu biletów miesięcznych dla uczniów/wychowanków Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowej Brzeźnicy, Filii Publicznej Szkoły Podstawowej w Nowej Brzeźnicy w Dworszowicach Kościelnych oraz opiekunów w okresie o 1 września 2025 roku do 26 czerwca 2026 roku
3.9.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-08-26 do 2026-06-264.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EKSPRESS BUS Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5291842337
4.3.3.) Ulica: ul. T. Bairda 56 lok. 4
4.3.4.) Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
4.3.5.) Kod pocztowy: 05-825
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 248702,40 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00391008/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zwiększenie ilości uczniów dowożonych do placówek oświatowych.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
§ 5 ust 1 otrzymuję brzmienie:
1. Maksymalna nominalna wartość wynagrodzenia należnego Wykonawcy z tytułu realizacji przedmiotu niniejszej umowy określonego w § 1 wynosi:
Netto: 261 426,30 zł (słownie: dwieście sześćdziesiąt jeden tysięcy czterysta dwadzieścia sześć zł 30/100)
VAT: 8 % 20 914,10 Zł (słownie: dwadzieścia tysięcy dziewięćset czternaście zł 10/100)
Brutto: 282 340,40 zł (słownie: dwieście osiemdziesiąt dwa tysiące trzysta czterdzieści zł 40/100)
z zastosowaniem ceny jednostkowe biletów miesięcznych i szacowanej liczby uczniów\wychowanków, określonych w ust. 2.
5.4.6.) Wartość zmiany: 31638,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 282024,60 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.