← WSZYSTKIE PRZETARGI
Łódzkie

Usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Zelów do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027

Data publikacji
04.09.2026, 12:36
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wyniku postępowania

ZAMAWIAJĄCY

GMINA ZELÓW

Adres
ul. Stefana Żeromskiego 23, 97-425 Zelów
Telefon
446341000
E-mail
umzelow@zelow.pl
WWW zamawiającego
www.zelow.pl
Strona postępowania
OTWÓRZ STRONĘ →

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00423115 z dnia 2026-09-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Zelów do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZELÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648273

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stefana Żeromskiego 23

1.5.2.) Miejscowość: Zelów

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-425

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 446341000

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umzelow@zelow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zelow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b42b1cdb-44d4-47f3-bfab-302532378afc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Zelów do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b42b1cdb-44d4-47f3-bfab-302532378afc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00423115

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00053830/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Usługi transportu w zakresie dowozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Zelów do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00365241

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPI.271.38.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 236797,77 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia są usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Zelów do placówek oświatowych, wraz z zapewnieniem opieki podczas dowozu, w roku szkolnym 2026/2027.
2) Za dowóz rozumie się dowóz uczniów na obowiązkowe zajęcia edukacyjne z miejsca zamieszkania do placówek oświatowych oraz odwóz uczniów z placówek oświatowych do miejsca zamieszkania.
3) Dowóz uczniów do placówek oświatowych będzie się odbywał w obowiązkowe dni zajęć edukacyjnych w godzinach porannych, odwóz uczniów z placówek oświatowych w godzinach popołudniowych.
4) Dowozy wykonywane będą zgodnie z rozkładem planowanych zajęć podanym przez dyrektora każdej placówki.
5) Wykonawca zobowiązuje się do odpowiedniego standardu świadczonych usług, a biorąc pod uwagę, że przedmiotem umowy jest dowóz uczniów niepełnosprawnych, zobowiązuje się przy jego wykonaniu dołożyć szczególnej staranności;
6) Wykonawca zobowiązany jest do:
a) Zapewnienia bezpiecznego i niezbędnego środka transportu (samochodów typu Bus) do dowozu uczniów niepełnosprawnych;
b) Zapewnienia środka transportu (Busa) sprawnego technicznie, gwarantującego pełne bezpieczeństwo przy przewozie uczniów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz odpowiedniej liczby miejsc siedzących adekwatnych do ilości przewożonych dzieci, posiadającego pasy bezpieczeństwa, a dla młodszych dzieci posiadanie na wyposażeniu fotelików samochodowych;
c) W części I, II i III zadania pojazd (Bus) do przewozu uczniów niepełnosprawnych musi być specjalnie oznakowany stosownie do charakteru świadczonych usług tzn., że jest wykorzystywany do transportu dzieci niepełnosprawnych;
d) Zapewnienia środka transportu posiadającego aktualne ubezpieczenie OC i NNW, aktualne badanie techniczne dopuszczające pojazd do ruchu;
e) Utrzymania w należytym porządku i czystości środka transportu; przestrzegania przepisów BHP i ppoż.
7) Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia opieki nad uczniami w czasie dowozu i w drodze powrotnej oraz ponosić koszty z tym związane. Wykonawca zapewni doprowadzenie uczniów przez opiekuna z pojazdu do szkoły i ze szkoły do pojazdu. Opiekun powinien zachować szczególne bezpieczeństwo w czasie przewozu uczniów.
8) Wykonawca zapewni kierowcę posiadającego wymagane uprawnienia i kwalifikacje do kierowania pojazdem, którym będą dowożone dzieci niepełnosprawne.
9) Opis części zamówienia:
Część I: Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Zelów do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Bełchatowie wraz z zapewnieniem opieki podczas dowozu.
• Ilość dowożonych uczniów 6
• Dowóz uczniów będzie się odbywał dwa razy dziennie (dowóz i odwóz)
• Łączna długość trasy dowozu i odwozu wynosi ok. 78 km dziennie od poniedziałku do piątku każdego tygodnia w dni uczęszczania uczniów na obowiązkowe zajęcia edukacyjne.
 TRASA
Dowóz: Kolonia Kociszew - Zelów, ul. Leśna – Zelów, ul. Kościuszki - Pożdżenice – Łobudzice – Kolonia Łobudzice – (przez Wygodę – Kącik) - Bełchatów, ul. Targowa 20 (39 km)
Odwóz: Bełchatów, ul. Targowa 20 – (przez Kącik - Wygoda) - Kolonia Łobudzice – Łobudzice – Pożdżenice – Zelów, ul. Kościuszki – Zelów, ul. Leśna – Kolonia Kociszew (39 km)

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 98106,66 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia są usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Zelów do placówek oświatowych, wraz z zapewnieniem opieki podczas dowozu, w roku szkolnym 2026/2027.
2) Za dowóz rozumie się dowóz uczniów na obowiązkowe zajęcia edukacyjne z miejsca zamieszkania do placówek oświatowych oraz odwóz uczniów z placówek oświatowych do miejsca zamieszkania.
3) Dowóz uczniów do placówek oświatowych będzie się odbywał w obowiązkowe dni zajęć edukacyjnych w godzinach porannych, odwóz uczniów z placówek oświatowych w godzinach popołudniowych.
4) Dowozy wykonywane będą zgodnie z rozkładem planowanych zajęć podanym przez dyrektora każdej placówki.
5) Wykonawca zobowiązuje się do odpowiedniego standardu świadczonych usług, a biorąc pod uwagę, że przedmiotem umowy jest dowóz uczniów niepełnosprawnych, zobowiązuje się przy jego wykonaniu dołożyć szczególnej staranności;
6) Wykonawca zobowiązany jest do:
a) Zapewnienia bezpiecznego i niezbędnego środka transportu (samochodów typu Bus) do dowozu uczniów niepełnosprawnych;
b) Zapewnienia środka transportu (Busa) sprawnego technicznie, gwarantującego pełne bezpieczeństwo przy przewozie uczniów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz odpowiedniej liczby miejsc siedzących adekwatnych do ilości przewożonych dzieci, posiadającego pasy bezpieczeństwa, a dla młodszych dzieci posiadanie na wyposażeniu fotelików samochodowych;
c) W części I, II i III zadania pojazd (Bus) do przewozu uczniów niepełnosprawnych musi być specjalnie oznakowany stosownie do charakteru świadczonych usług tzn., że jest wykorzystywany do transportu dzieci niepełnosprawnych;
d) Zapewnienia środka transportu posiadającego aktualne ubezpieczenie OC i NNW, aktualne badanie techniczne dopuszczające pojazd do ruchu;
e) Utrzymania w należytym porządku i czystości środka transportu; przestrzegania przepisów BHP i ppoż.
7) Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia opieki nad uczniami w czasie dowozu i w drodze powrotnej oraz ponosić koszty z tym związane. Wykonawca zapewni doprowadzenie uczniów przez opiekuna z pojazdu do szkoły i ze szkoły do pojazdu. Opiekun powinien zachować szczególne bezpieczeństwo w czasie przewozu uczniów.
8) Wykonawca zapewni kierowcę posiadającego wymagane uprawnienia i kwalifikacje do kierowania pojazdem, którym będą dowożone dzieci niepełnosprawne.
9) Opis części zamówienia:
Część II: Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Zelów do Centrum Edukacyjno- Rehabilitacyjnego „Szansa” w Piotrkowie Trybunalskim wraz z zapewnieniem opieki podczas dowozu.
• Ilość dowożonych uczniów 2
• Dowóz uczniów będzie się odbywał dwa razy dziennie (dowóz i odwóz)
• Łączna długość trasy dowozu i odwozu wynosi ok. 91 km dziennie od poniedziałku do piątku każdego tygodnia w dni uczęszczania uczniów na obowiązkowe zajęcia edukacyjne.
 TRASA
Dowóz: Zelów, ul. Zofii - Zelów, ul. Kilińskiego – (przez Zelów ul. Dzielna – Grabostów – Ostoja – Kącik) - Piotrków Trybunalski, ul. Wolborska 86 (45,5 km)

Odwóz: Piotrków Trybunalski, ul. Wolborska 86 – (przez Kącik – Ostoja - Grabostów – Zelów ul. Dzielna) - Zelów, ul. Kilińskiego – Zelów, ul. Zofii (45,5 km)

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 84731,11 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia są usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Zelów do placówek oświatowych, wraz z zapewnieniem opieki podczas dowozu, w roku szkolnym 2026/2027.
2) Za dowóz rozumie się dowóz uczniów na obowiązkowe zajęcia edukacyjne z miejsca zamieszkania do placówek oświatowych oraz odwóz uczniów z placówek oświatowych do miejsca zamieszkania.
3) Dowóz uczniów do placówek oświatowych będzie się odbywał w obowiązkowe dni zajęć edukacyjnych w godzinach porannych, odwóz uczniów z placówek oświatowych w godzinach popołudniowych.
4) Dowozy wykonywane będą zgodnie z rozkładem planowanych zajęć podanym przez dyrektora każdej placówki.
5) Wykonawca zobowiązuje się do odpowiedniego standardu świadczonych usług, a biorąc pod uwagę, że przedmiotem umowy jest dowóz uczniów niepełnosprawnych, zobowiązuje się przy jego wykonaniu dołożyć szczególnej staranności;
6) Wykonawca zobowiązany jest do:
a) Zapewnienia bezpiecznego i niezbędnego środka transportu (samochodów typu Bus) do dowozu uczniów niepełnosprawnych;
b) Zapewnienia środka transportu (Busa) sprawnego technicznie, gwarantującego pełne bezpieczeństwo przy przewozie uczniów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz odpowiedniej liczby miejsc siedzących adekwatnych do ilości przewożonych dzieci, posiadającego pasy bezpieczeństwa, a dla młodszych dzieci posiadanie na wyposażeniu fotelików samochodowych;
c) W części I, II i III zadania pojazd (Bus) do przewozu uczniów niepełnosprawnych musi być specjalnie oznakowany stosownie do charakteru świadczonych usług tzn., że jest wykorzystywany do transportu dzieci niepełnosprawnych;
d) Zapewnienia środka transportu posiadającego aktualne ubezpieczenie OC i NNW, aktualne badanie techniczne dopuszczające pojazd do ruchu;
e) Utrzymania w należytym porządku i czystości środka transportu; przestrzegania przepisów BHP i ppoż.
7) Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia opieki nad uczniami w czasie dowozu i w drodze powrotnej oraz ponosić koszty z tym związane. Wykonawca zapewni doprowadzenie uczniów przez opiekuna z pojazdu do szkoły i ze szkoły do pojazdu. Opiekun powinien zachować szczególne bezpieczeństwo w czasie przewozu uczniów.
8) Wykonawca zapewni kierowcę posiadającego wymagane uprawnienia i kwalifikacje do kierowania pojazdem, którym będą dowożone dzieci niepełnosprawne.
9) Opis części zamówienia:
Część III: Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Zelów do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Łasku wraz z zapewnieniem opieki podczas dowozu.

• Ilość dowożonych uczniów 3
• Dowóz uczniów będzie się odbywał dwa razy dziennie (dowóz i odwóz)
• Łączna długość trasy dowozu i odwozu wynosi ok. 38 km dziennie od poniedziałku do piątku każdego tygodnia w dni uczęszczania uczniów na obowiązkowe zajęcia edukacyjne.
 TRASA
Dowóz: Zelów, ul. Piotrkowska – Zelów, ul. Kościuszki – Ignaców - Łask ul. Mickiewicza 6
(19 km)

Odwóz: Łask, ul. Mickiewicza 6 – Ignaców – Zelów, ul. Kościuszki – Zelów ul. Piotrkowska
(19 km)

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 53960,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 85752,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 135388,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 85752,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: transfer-service Dominik Szubert

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7692142925

7.3.3) Ulica: Trząs 40

7.3.4) Miejscowość: Kluki

7.3.5) Kod pocztowy: 97-415

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 85752 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 91584,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 137073,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 91584,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: transfer-service Dominik Szubert

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7692142925

7.3.3) Ulica: Trząs 40

7.3.4) Miejscowość: Kluki

7.3.5) Kod pocztowy: 97-415

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 91584,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 66744,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 130204,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 66744,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: transfer-service Dominik Szubert

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7692142925

7.3.3) Ulica: Trząs 40

7.3.4) Miejscowość: Kluki

7.3.5) Kod pocztowy: 97-415

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 66744,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-09-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE