Usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów z niepełnosprawnościami z terenu Gminy Luzino do placówek oświatowych w roku szkolnym 2024/2025 oraz 2025/2026
- Data publikacji
- 26.08.2026, 15:35
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wykonaniu umowy
ZAMAWIAJĄCY
GMINA LUZINO
- Adres
- ul. Ofiar Stutthofu 11, 84-242 Luzino
- Telefon
- 586782068
- zamowienia_sc@luzino.eu
- WWW zamawiającego
- https://samorzad.gov.pl/web/gmina-luzino
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408925 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów z niepełnosprawnościami z terenu Gminy Luzino do placówek oświatowych w roku szkolnym 2024/2025 oraz 2025/2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA LUZINO
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675340
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Ofiar Stutthofu 11
1.4.2.) Miejscowość: Luzino
1.4.3.) Kod pocztowy: 84-242
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.4.7.) Numer telefonu: 586782068
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_sc@luzino.eu
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-luzino
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4842d691-592c-4332-ae42-6bb4fe80b954
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408925
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00419400
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów z niepełnosprawnościami z terenu Gminy Luzino do placówek oświatowych w roku szkolnym 2024/2025 oraz 2025/2026
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część nr 3 zamówienia - Przewóz dzieci z niepełnosprawnościami na trasie Nr 3: Tępcz – Barłomino – Luzino: ul. Lipowa, ul. Strzebielińska, ul. Kaszubska – Robakowo - Dąbrówka –Milwino dowóz do placówek oświatowych (Powiatowy Zespół Kształcenia Specjalnego ul. Sobieskiego 279, Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 dla Niesłyszących i Słabosłyszących im. Jana Siestrzyńskiego w Wejherowie ul. Sobieskiego 277c) oraz ich odwożenie do miejsca zamieszkania.
Szacowana ilość uczniów 20. Dzienna liczba kilometrów wynosi do 110 km (szacunkowa odległość przewozu w jedną stronę wynosi 55 km). Kurs odbywa się codziennie, od poniedziałku do piątku, średnio 20 razy w miesiącu;
Przewidywana łączna liczba dni przewozów w trakcie realizacji umowy wynosi 380 dni.
3.9.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-09
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GERT- TRANS Papke Krzysztof
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 958-003-93-30
4.3.3.) Ulica: Północna 11
4.3.4.) Miejscowość: Kębłowo
4.3.5.) Kod pocztowy: 84-242
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 252396,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00452662/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 242433,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.