Wyjazd zespołów artystycznych Opery Krakowskiej ze spektaklami na Bukareszt festiwal do Rumunii i Opera Open w Bułgarii
- Data publikacji
- 03.09.2026, 13:10
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wykonaniu umowy
ZAMAWIAJĄCY
"Opera Krakowska" w Krakowie
- Adres
- Lubicz 48, 31-512 Kraków
- Telefon
- 12296101
- WWW zamawiającego
- www.opera.krakow.pl
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00420924 z dnia 2026-09-03 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Wyjazd zespołów artystycznych Opery Krakowskiej ze spektaklami na Bukareszt festiwal do Rumunii i Opera Open w Bułgarii
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: "Opera Krakowska" w Krakowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000278801
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Lubicz 48
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 31-512
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.7.) Numer telefonu: 12296101
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@opera.krakow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.opera.krakow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d1705f9b-f3a1-475b-9692-49ecc6dc4a96
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00420924
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-03
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00169901
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wyjazd zespołów artystycznych Opery Krakowskiej ze spektaklami na Bukareszt festiwal do Rumunii i Opera Open w Bułgarii
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Transport -30.06 - 7.07 trasa Kraków Opera Krakowska - Opera w Plovdiv Bułgaria 63 osoby (trasa w obie strony)
02.07-7.07 trasa Kraków Opera Krakowska - Opera w Plovdiv Bułgaria 63 osób (trasa w obie strony)
noclegi tranzytowe na trasie Kraków-Plovdiv( Bułgaria) 30 czerwca/1 lipca dla 63 osób
noclegi tranzytowe na trasie Kraków-Plovdiv( Bułgaria) 2/3 lipca dla 63 osób
noclegi tranzytowe na trasie Plovdiv( Bułgaria) - Kraków 6/7 lipca dla 63 osób
noclegi tranzytowe na trasie Plovdiv( Bułgaria) - Kraków 6/7 lipca dla 63 osób
3.9.) Główny kod CPV: 60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą
55100000-1 - Usługi hotelarskie
60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-15
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2026-06-30 do 2026-07-074.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Blaguss-Jordan Międzynarodowy Terminal Autobusowy Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6760103097
4.3.3.) Ulica: Długa 9
4.3.4.) Miejscowość: Kraków
4.3.5.) Kod pocztowy: 31-147
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 148000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00201279/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-09-07
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 148000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.