← WSZYSTKIE PRZETARGI
Wielkopolskie

„Wykonanie usługi w zakresie dowozów i odwozów dzieci i uczniów z terenu Gminy Nowy Tomyśl do jednostek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027”

Data publikacji
02.09.2026, 12:14
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wyniku postępowania

ZAMAWIAJĄCY

GMINA NOWY TOMYŚL

Adres
ul. Poznańska 33, 64-300 Nowy Tomyśl
Telefon
614426600
E-mail
zamowienia@nowytomysl.pl
WWW zamawiającego
https://bip.nowytomysl.pl/
Strona postępowania
OTWÓRZ STRONĘ →

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00418190 z dnia 2026-09-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Wykonanie usługi w zakresie dowozów i odwozów dzieci i uczniów z terenu Gminy Nowy Tomyśl do jednostek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWY TOMYŚL

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258862

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Poznańska 33

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Tomyśl

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-300

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: 614426600

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@nowytomysl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.nowytomysl.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1335004

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wykonanie usługi w zakresie dowozów i odwozów dzieci i uczniów z terenu Gminy Nowy Tomyśl do jednostek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d92e9f5-24d9-405f-b997-fe301db615f1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00418190

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00071203/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.16 Wykonanie usługi w zakresie dowozów i odwozów uczniów do jednostek oświatowych w roku szkolnym 2025/2026 na podstawie biletów miesięcznych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315537

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.27.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 876156,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi transportowej polegającej na bezpiecznym i punktualnym dowozie dzieci i uczniów do jednostek oświatowych oraz odwozu po zajęciach wraz z zapewnieniem opieki podczas przewozów w dniach nauki szkolnej w roku szkolnym 2026/2027 na podstawie biletów miesięcznych.
1) Planowany termin rozpoczęcia świadczenia usługi: od dnia 01.09.2026 r.
2) Termin zakończenia świadczenia usługi: 25.06.2027 r.
3) Szacunkowa ilość dni z dowozami i odwozami w roku szkolny 2026/2027 w realizowanym zamówieniu: 188 dni. Z uwagi na okoliczności związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 lub innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych – lub inne nieprzewidziane zdarzenia – liczba planowanych dni wykonywania usługi może ulec zmianie.
2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 734019,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 956344,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 734019,84 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gorzowie Wlkp. Spółka z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5992663751

7.3.3) Ulica: ul. Podmiejska 20

7.3.4) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

7.3.5) Kod pocztowy: 66-400

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE PAWEŁ SPYCHAŁA
GLINNO UL. LAWENDOWA 2A, 64-300 NOWY TOMYŚL - TRASA NR 1, 2;
FIRMA USŁUGOWO-TRANSPORTOWA RYSZRD JABŁECKI
64-300 NOWY TOMYŚL, OS. STEFANA BATOREGO 11/2 - TRASA NR 3, 4;
JÓZEF ŁUKASZYK TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY
BUKOWIEC UL. SĄTOPSKA 11, 64-300 NOWY TOMYŚL - TRASA NR 5

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 734019,84 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 188 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE