← WSZYSTKIE PRZETARGI
Mazowieckie

Wynajem autokaru wraz z kierowcami w terminie 10-19.07.2026 r. na trasie Warszawa (Polska) – Varazdin (Chorwacja) – Warszawa (Polska)

Data publikacji
03.09.2026, 12:50
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wykonaniu umowy

ZAMAWIAJĄCY

POLITECHNIKA WARSZAWSKA

Adres
PLAC POLITECHNIKI 1, 00-661 Warszawa
Telefon
222345927
E-mail
zamowienia.ac@pw.edu.pl
WWW zamawiającego
https://www.pw.edu.pl

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00420792 z dnia 2026-09-03

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Wynajem autokaru wraz z kierowcami w terminie 10-19.07.2026 r. na trasie Warszawa (Polska) – Varazdin (Chorwacja) – Warszawa (Polska)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WARSZAWSKA

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001554

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: PLAC POLITECHNIKI 1

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 00-661

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.7.) Numer telefonu: 222345927

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.ac@pw.edu.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pw.edu.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c56cd187-bb04-4bc8-931e-807438bf020f

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00420792

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-03

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00273343

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Wynajem autokaru wraz z kierowcami w terminie 10-19.07.2026 r. na trasie Warszawa (Polska) – Varazdin (Chorwacja) – Warszawa (Polska)

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie wynajmu jednego (1) autokaru wraz z dwoma (2) kierowcami, w celu przewozu osób.
Zakres przedmiotu umowy obejmuje przewóz okazjonalny (w rozumieniu art. 4 pkt 11 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym) osób –
członków Zespołu Pieśni i Tańca (akronim ZPiT), który weźmie udział w Festiwalu odbywającym się w dniach 12-16.07.2026 r. 5th edition of the International Folklore Festival COFA w Varaždin w Chorwacji,
rozpoczynający się i kończący na terenie Polski, przy czym jazda pomiędzy miejscem początkowym a docelowym odbywa się z przekroczeniem granicy Rzeczpospolitej Polskiej/poza granice kraju po obszarze Unii Europejskiej.
Zakres zlecenia w ramach przedmiotowej usługi w tym miejsca terminy i godziny wyjazdu/powrotu, trasy przejazdów każdego z zadań przewozowych, liczbę uczestników wyjazdu oraz szczegółowe wymagania dotyczące wykonywania usług objętych zamówieniem jest określony w opisie przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2026-07-10 do 2026-07-19

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PTO LIPNICKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Sp. z o.o.)

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7412137901

4.3.3.) Ulica: ŻEROMSKIEGO nr 43

4.3.4.) Miejscowość: MORĄG

4.3.5.) Kod pocztowy: 14-300

4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 36450,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00334924/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-19

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 36450,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Ad. pkt 5.7.) niniejszego Ogłoszenia - podczas realizacji zamówienia Zamawiający nie dokonywał kontroli przewidzianych w zawartej umowie nr ZP.U.PM.33.2026 wymagań obejmujących aspekty środowiskowe zgodnie z art. 96 ustawy Pzp.
2026-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE