← WSZYSTKIE PRZETARGI
Mazowieckie

Wynajem dwóch (2) autokarów wraz z kierowcami w terminie 05-11.09.2026 r. na trasie Warszawa - Murzasichle - Warszawa (Polska)

Data publikacji
04.09.2026, 09:24
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wyniku postępowania

ZAMAWIAJĄCY

POLITECHNIKA WARSZAWSKA

Adres
PLAC POLITECHNIKI 1, 00-661 Warszawa
Telefon
222345927
E-mail
zamowienia.ac@pw.edu.pl
WWW zamawiającego
https://www.pw.edu.pl
Strona postępowania
OTWÓRZ STRONĘ →

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00422248 z dnia 2026-09-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wynajem dwóch (2) autokarów wraz z kierowcami w terminie 05-11.09.2026 r. na trasie Warszawa - Murzasichle - Warszawa (Polska)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WARSZAWSKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001554

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: PLAC POLITECHNIKI 1

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-661

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 222345927

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.ac@pw.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pw.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1348856

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wynajem dwóch (2) autokarów wraz z kierowcami w terminie 05-11.09.2026 r. na trasie Warszawa - Murzasichle - Warszawa (Polska)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-086f30cb-fcb2-4c81-8c35-521559ac44f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00422248

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055362/40/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.132 Wynajem dwóch autokarów wraz z kierowcami w terminie 5-11.09.2026 na trasie Warszawa (Polska) - Murzasichle (Polska) - Warszawa (Polska)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00366483

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.U.PM.43.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 704789,86 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 36617,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie wynajmu dwóch (2) autokarów, prowadzonych każdy przez jednego (1) kierowcę, w celu przewozu osób.
Zakres przedmiotu umowy obejmuje przewóz okazjonalny (w rozumieniu art. 4 pkt 11 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym) osób - studentów Politechniki Warszawskiej na wyjazd integracyjno-sportowy “Zerówka Centralna 2026” rozpoczynający się i kończący na terenie Polski, przy czym jazda pomiędzy miejscem początkowym a docelowym odbywa się bez przekroczenia granicy Rzeczpospolitej Polskiej.
Zakres zlecenia w ramach przedmiotowej usługi w tym miejsca terminy i godziny wyjazdu/powrotu, trasy przejazdów każdego z zadań przewozowych, liczbę uczestników wyjazdu oraz szczegółowe wymagania dotyczące wykonywania usług objętych zamówieniem jest określony w opisie przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 28000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 62640,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 38988,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI TRANSPORTOWE ZOFIA WISIŃSKA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8251968163

7.3.4) Miejscowość: Kienkówka nr 66

7.3.5) Kod pocztowy: 21-450

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-09-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 38988,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-05 do 2026-09-11

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

OKRES REALIZACJI UMOWY, o którym mowa w SEKCJI VIII PKT 8.3.) niniejszego ogłoszenia oraz zgodnie z paragrafem 3 ust. 1 umowy nr ZP.U.PM.43.2026 to termin od 5 (sobota) do 11 (piątek) września 2026 r.
zgodnie ze szczegółowym harmonogramem każdego z poszczególnych zadań przewozowych, określonym w OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do ww. umowy.
2026-09-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE