Zakup biletów miesięcznych dla uczniów szkół prowadzonych przez Gminę Bogdaniec oraz dowóz osób niepełnosprawnych do ŚDS - w okresie 01/09/2025 – 31/08/2026
- Data publikacji
- 03.09.2026, 12:04
- Typ ogłoszenia
- Ogłoszenie o wykonaniu umowy
ZAMAWIAJĄCY
Gmina Bogdaniec
- Adres
- Mickiewicza 45, 66-450 Bogdaniec
- WWW zamawiającego
- www.bogdaniec.pl
Treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00420563 z dnia 2026-09-03 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Zakup biletów miesięcznych dla uczniów szkół prowadzonych przez Gminę Bogdaniec oraz dowóz osób niepełnosprawnych do ŚDS - w okresie 01/09/2025 – 31/08/2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bogdaniec
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966510
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Mickiewicza 45
1.4.2.) Miejscowość: Bogdaniec
1.4.3.) Kod pocztowy: 66-450
1.4.4.) Województwo: lubuskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ug.bogdaniec.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bogdaniec.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1af6ca4-d5fe-402e-b7a0-f789895317d7
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00420563
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-03
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00322755
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup biletów miesięcznych dla uczniów szkół prowadzonych przez Gminę Bogdaniec oraz dowóz osób niepełnosprawnych do ŚDS - w okresie 01/09/2025 – 31/08/2026
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zakup biletów miesięcznych dla uczniów szkół prowadzonych przez Gminę Bogdaniec oraz dowóz osób niepełnosprawnych do ŚDS - w okresie 01/09/2025 – 31/08/2026
3.9.) Główny kod CPV: 34980000-0 - Bilety przewozowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-12
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-09-01 do 2026-08-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ARGOS Sp. z o.o.
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiebiorstwo Uslugowe Argos Agata Milostan
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5993269938
4.3.3.) Ulica: ściechów
4.3.4.) Miejscowość: ściechów
4.3.5.) Kod pocztowy: 66-433
4.3.6.) Województwo: lubuskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 399000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00374503/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
koniecznosc zapewnienia dowozu do szkoły dzieci z miejscowosci Racłąw uczeszczajacych do do klasy "0"
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
koniecznosc zapewnienia dowozu do szkoły dzieci z miejscowosci Racłąw uczeszczajacych do do klasy "0"
5.4.6.) Wartość zmiany: 34980,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
aneks nr 1 był podpisany w związku z koniecznoscią zapewnienia dowozu do szkoły dzieciom z miejscowosci Racłąw uczeszczajacych do do klasy "0". zgodnie z aneksem nr 1 ten dowóż mial byc zapewniony w okrei 01/09/2025-30/06/2026. Aneks nr 2 skraca ten okres : 01/09/2025-05/11/2026
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
aneks nr 1 był podpisany w związku z koniecznoscią zapewnienia dowozu do szkoły dzieciom z miejscowosci Racłąw uczeszczajacych do do klasy "0". zgodnie z aneksem nr 1 ten dowóż mial byc zapewniony w okrei 01/09/2025-30/06/2026. Aneks nr 2 skraca ten okres : 01/09/2025-05/11/2026
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 405996,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.