← WSZYSTKIE PRZETARGI
Kujawsko-pomorskie

Zakup biletów miesięcznych uprawniających uczniów Szkół Podstawowych z terenu Gminy Dębowa Łąka do korzystania z usług przewozu w roku szkolnym 2026/2027

Data publikacji
03.09.2026, 10:11
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wyniku postępowania

ZAMAWIAJĄCY

GMINA DĘBOWA ŁĄKA

Adres
38, 87-207 Dębowa Łąka
Telefon
(56)6884910
E-mail
sekretariat@ugdl.pl
WWW zamawiającego
https://debowalaka.bip.net.pl/
Strona postępowania
OTWÓRZ STRONĘ →

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00419994 z dnia 2026-09-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zakup biletów miesięcznych uprawniających uczniów Szkół Podstawowych z terenu Gminy Dębowa Łąka do korzystania z usług przewozu w roku szkolnym 2026/2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĘBOWA ŁĄKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118796

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 38

1.5.2.) Miejscowość: Dębowa Łąka

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-207

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: (56)6884910

1.5.8.) Numer faksu: -

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugdl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://debowalaka.bip.net.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ugdl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup biletów miesięcznych uprawniających uczniów Szkół Podstawowych z terenu Gminy Dębowa Łąka do korzystania z usług przewozu w roku szkolnym 2026/2027

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-71e35e1c-acb8-422f-9036-c8e4a3f4ae78

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00419994

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00008655/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Zakup biletów miesięcznych uprawniających uczniów Szkół Podstawowych z terenu Gminy Dębowa Łąka do korzystania z usług przewozu w roku szkolnym 2026/2027

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00348927

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 233495,36 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zapytania jest zakup przez Zamawiającego biletów miesięcznych uprawniających w roku szkolnym 2026/2027 dzieci i uczniów Szkół Podstawowych w Dębowej Łące oraz w Wielkich Radowiskach do korzystania z usług przewozu oferowanych przez Wykonawcę w ramach regularnych przewozów osób w krajowym transporcie drogowym zgodnie z ustawą o transporcie drogowym (Dz. U. z 2025 r. poz. 1490 ze zm.).
2. Zakres usług obejmuje przewozy dzieci i uczniów szkół na każdej trasie do szkoły i ze szkoły do miejscowości zamieszkania w dni zajęć lekcyjnych.
3. Przewozy obejmują łącznie około 137 dzieci i uczniów dowożonych z następujących miejscowości:
Do Szkoły Podstawowej w Dębowej Łące z miejscowości Kurkocin, Wielkie Pułkowo, Karczewo, Łobdowo i Dębowa Łąka oraz część Niedźwiedzia. Łącznie ok. 90 uczniów.

Do Szkoły Podstawowej w Wielkich Radowiskach z miejscowości Małe Pułkowo, Lipnica, Wielkie Radowiska oraz część Niedźwiedzia. Łącznie ok. 47 uczniów.
4. Szacunkowa średnia długość przejazdów dla dwóch autobusów dziennie łącznie wynosi około 270 km. Wykonawca dostosuje rozkład jazdy do tras i godzin określonych w wykazie tras i godzin przywozu do szkoły oraz odwozu ze szkoły stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ. Wykaz tras i godzin przywozu do szkoły oraz odwozu ze szkoły może ulec zmianie.
5. Załącznik Nr 11 do SWZ stanowi mapę poglądową, informującą o położeniu przystanków i szkół na terenie Gminy Dębowa Łąka.
6. Zamawiający celem realizacji zadania nabywać będzie u Wykonawcy bilety miesięczne zgodnie z Formularzem ofertowym. Cena jednostkowa biletu pozostaje niezmienna przez cały okres realizacji umowy z uwzględnieniem zapisów § 12 projektu umowy stanowiącego zał. Nr 7 do SWZ.
7. Dzieci i uczniowie powinny być przewożeni do szkoły w takim czasie, aby możliwe było rozpoczęcie przez nich o czasie zajęć lekcyjnych, a odbieranie ze szkoły po zakończeniu tych zajęć (zgodnie z wykazem godzin przywozu do szkoły oraz odwozu ze szkoły stanowiącym załącznik Nr 10 do SWZ).
8. Wykonawca zobowiązuje się przekazać bilety przed rozpoczęciem miesiąca, na który bilety mają obowiązywać, zgodnie z imienną listą dowożonych dzieci i uczniów, dla których te bilety zostały wystawione.
9. Przewidywana liczba biletów miesięcznych około 137 szt. Liczba kupowanych biletów może ulec zmianie. Liczba biletów łącznie 1370 na cały okres obowiązywania umowy, co stanowi średnio miesięcznie ok. 137 biletów.
10. Do przewozu uczniów i dzieci Wykonawca zapewni min. dwa autobusy z opiekunami, sprawne technicznie i dopuszczone do ruchu, zapewniające miejsca siedzące dla wszystkich przewożonych osób, z minimalną liczbą miejsc siedzących 50 każdy (z wyłączeniem miejsca dla kierowcy). W razie uszkodzenia pojazdu wykonującego przewóz uczniów i dzieci Wykonawca zobowiązany jest do niezwłocznego podstawienia autobusu zastępczego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 188375,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 231954,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 188375 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Transportowo-Usługowa TRANS-TUR Jarosław Grzankowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8791150561

7.3.4) Miejscowość: Orzechowo 31

7.3.5) Kod pocztowy: 87-213

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 188375 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE