← WSZYSTKIE PRZETARGI
Łódzkie

Zakup imiennych biletów miesięcznych na dowóz i odwóz uczniów do /z placówek oświatowych na terenie gminy Sławno w okresie od 01.09.2026 do 31.12.2026 r.

Data publikacji
01.09.2026, 10:52
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wyniku postępowania

ZAMAWIAJĄCY

CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W SŁAWNIE

Adres
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 31, 26-332 Sławno
Telefon
447551783
E-mail
cuw@cuw.ugslawno.pl
Strona postępowania
OTWÓRZ STRONĘ →

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415817 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zakup imiennych biletów miesięcznych na dowóz i odwóz uczniów do /z placówek oświatowych na terenie gminy Sławno w okresie od 01.09.2026 do 31.12.2026 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W SŁAWNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366110506

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 31

1.5.2.) Miejscowość: Sławno

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-332

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 447551783

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cuw@cuw.ugslawno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ugslawno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0668c68c-e93b-4643-93aa-638c130e1deb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup imiennych biletów miesięcznych na dowóz i odwóz uczniów do /z placówek oświatowych na terenie gminy Sławno w okresie od 01.09.2026 do 31.12.2026 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0668c68c-e93b-4643-93aa-638c130e1deb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415817

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00406743

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Usługa może być świadczona tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 71475,56 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zadania jest „Zakup imiennych biletów miesięcznych na dowóz i odwóz uczniów do /z placówek oświatowych na terenie gminy Sławno w okresie od 01.09.2026 do 31.12.2026 r.
1. Bilet miesięczny gwarantuję uczniowi dojazd z przystanku w miejscowości zamieszkania do przystanku przy szkole na terenie gminy Sławno oraz dojazd
z przystanku przy szkole do przystanku w miejscowości zamieszkania.
2. Dowóz /odwóz uczniów na podstawie imiennych biletów miesięcznych zakupionych na podstawie niniejszej umowy będzie wykonywany w komunikacji regularnej (ogólnodostępnej) w dni nauki szkolnej według rozkładu jazdy ustalonego przez Wykonawcę.
3. Wykonawca będzie wystawiał dla każdego ucznia objętego przewozem imienny bilet miesięczny. Rozliczenie za wykonaną usługę będzie na podstawie liczby wystawionych biletów miesięcznych.
4. Szacunkowa liczba uczniów, dla których Zamawiający zakupi bilety miesięczne wynosi 473 osoby, tj.
1) Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Twardowskiego w Kamieniu 54 uczniów
2) Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozeninie 28 uczniów
3) Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wandy i Henryka Ossowskich
w Kunicach 88 uczniów
4) Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
w Sławnie 149 uczniów
5) Publiczna Szkoła Podstawowa w Zachorzowie 115 uczniów
6) Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego
w Szadkowicach 39 uczniów
7) Zespół Szkół Samorządowych w Prymusowej Woli 0 uczniów
5. Rzeczywista liczba biletów miesięcznych zakupionych w ramach niniejszego zamówienia będzie wynikała z potrzeb Zamawiającego, przy czym zakłada się, że liczba uczniów objętych przewozem może się zmienić.
6. Uczniowie, dla których bilety miesięczne zostały zakupione zgodnie z niniejszą umową, muszą mieć pierwszeństwo przejazdu przed innymi osobami, które zakupiły bilety miesięczne lub jednorazowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Opocznie Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 768168860

7.3.4) Miejscowość: Opoczno

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 71475,56 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2026-12-31
2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE