← WSZYSTKIE PRZETARGI
Łódzkie

Zorganizowanie i przeprowadzenie dwóch 4 dniowych wyjazdów terapeutycznych w roku 2026 w ramach projektu pn. „Rodzina, Rozwój - Przyszłość”

Data publikacji
01.09.2026, 14:12
Typ ogłoszenia
Ogłoszenie o wykonaniu umowy

ZAMAWIAJĄCY

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE

Adres
ul. Jana Kilińskiego 4, 99-100 Łęczyca
Telefon
247216162
E-mail
pcprleczyca@idsl.pl

Treść ogłoszenia

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416682 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Zorganizowanie i przeprowadzenie dwóch 4 dniowych wyjazdów terapeutycznych w roku 2026 w ramach projektu pn. „Rodzina, Rozwój - Przyszłość”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE

1.2.) Oddział zamawiającego: W ŁĘCZYCY

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472193677

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Jana Kilińskiego 4

1.4.2.) Miejscowość: Łęczyca

1.4.3.) Kod pocztowy: 99-100

1.4.4.) Województwo: łódzkie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.4.7.) Numer telefonu: 247216162

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: pcprleczyca@idsl.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pcprleczyca.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d27f85c5-97f1-4149-b16a-245791c13db1

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416682

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00126067

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

„Rodzina, Rozwój – Przyszłość” współfinansowanego ze środków Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, Priorytet FELD.07 „Fundusze europejskie dla zatrudnienia i integracji w Łódzkiem", Działanie FELD.07.12 „Usługi na rzecz rodziny".

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Zorganizowanie i przeprowadzenie dwóch 4 dniowych wyjazdów terapeutycznych w roku 2026 w ramach projektu pn. „Rodzina, Rozwój - Przyszłość”

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie dwóch 4 dniowych wyjazdów terapeutycznych w roku 2026, zgodnie z założeniami projektu pn. „Rodzina, Rozwój – Przyszłość” współfinansowanego ze środków Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, Priorytet FELD.07 „Fundusze europejskie dla zatrudnienia i integracji w Łódzkiem", Działanie FELD.07.12 „Usługi na rzecz rodziny".
Miejsce realizacji zamówienia pierwszego wyjazdu:
atrakcyjna górska miejscowość, wypoczynkowo-turystyczna w Polsce
Termin wykonania zamówienia:
- kwiecień – czerwiec 2026 r.
Konkretny termin wyjazdu Wykonawca ustali z Zamawiającym po wyborze najkorzystniejszej oferty dla niniejszego zadania.

Miejsce realizacji zamówienia drugiego wyjazdu:
atrakcyjna miejscowość, wypoczynkowo-turystyczna w Polsce z dostępem do kąpieliska np. jezioro, zalew, morze, basen.
Termin wykonania zamówienia:
- lipiec - sierpień 2026 r.
Konkretny termin wyjazdu Wykonawca ustali z Zamawiającym po wyborze najkorzystniejszej oferty dla niniejszego zadania.
Z uwagi na fakt, że zamówienie dotyczy pracy z dziećmi i młodzieżą, zgodnie z obowiązkiem wynikającym z zapisu art. 21 ustawy z dnia 13 maja 2016r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich (tj. Dz.U z 2024 r. poz.560 ze zm.) Zamawiający nie dopuszcza do realizacji osoby figurujące w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym oraz w Krajowym Rejestrze Karnym (KRK) w zakresie przestępstw określonych w rozdziale XIX i XXV Kodeksu karnego, w art.189a i art. 207 Kodeksu karnego oraz w ustawie z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii ( Dz.U. z 2023r. poz. 1939 ze zm.) lub za odpowiadające tym przestępstwom czyny zabronione określone w przepisach prawa obcego.

3.9.) Główny kod CPV: 63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

70220000-9 - Usługi wynajmu lub leasingu nieruchomości innych niż mieszkalne

85323000-9 - Usługi zdrowotne świadczone na rzecz wspólnot

55241000-1 - Usługi w zakresie ośrodków wypoczynkowych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-16

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2026-04-16 do 2026-05-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Global Consulting Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6793042165

4.3.3.) Ulica: Smolki

4.3.4.) Miejscowość: Kraków

4.3.5.) Kod pocztowy: 30-513

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 98400,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00202314/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-29

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 108240,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Dane techniczne pobrane z Biuletynu Zamówień Publicznych Platformy e-Zamówienia. Treść pochodzi od wskazanego Zamawiającego.

BUSPORT.PL

Potrzebujesz kierowcy do realizacji tego przewozu?

Dodaj zapotrzebowanie na BusPort.pl i znajdź dostępnego kierowcę.

+ DODAJ ZAPOTRZEBOWANIE